image

Kody QR dla elektroniki użytkowej

Kody QR dla elektroniki użytkowej: Szybki dostęp do informacji o produkcie. Wyróżnij się dzięki konfigurowalnym kodom QR. Wypróbuj teraz za darmo!

 • Poznaj Techzy Electronics


  Zintegruj kody QR ze swoją strategią marketingową, tak jak zrobiliśmy to w przypadku fikcyjnej marki Techzy. Zwiększy to świadomość marki, zwiększy lojalność klientów i zwiększy sprzedaż. Zainspiruj się kreatywnymi sposobami wykorzystania kodów QR, aby przenieść swoją markę elektroniki użytkowej na wyższy poziom.

 • sprite_img

  Wideo QR CODE

  Podziel się wartościami swojej marki


  Kod QR na opakowaniu produktów elektroniki użytkowej dostarcza ważnych informacji o urządzeniu. Ale klienci muszą również wiedzieć, czy Twoja marka podziela ich wartości. Opowiedz historię swojej marki za pomocą wideo kodu QR. Dzięki pojedynczemu skanowaniu klient uzyskuje pełne informacje o wpływie na środowisko i stanowisku firmy w zakresie ochrony środowiska.

  image
 • sprite_img

  Media społecznościowe QR CODE

  Rozwijaj swoje media społecznościowe


  Ułatw swoim klientom dostęp do Twoich profili na różnych platformach mediów społecznościowych, umieszczając kod QR mediów społecznościowych na opakowaniu produktu. Zastąp wyszukiwanie profili firmowych jednym skanowaniem, aby zachęcić klientów do śledzenia i angażowania się w media społecznościowe. Zachęcaj nabywców swoich produktów do bycia Twoimi ambasadorami.

  image
 • sprite_img

  Informacja zwrotna QR CODE

  Ulepsz swoje usługi


  Poprawa lojalności klientów dla marek urządzeń gospodarstwa domowego. Drukuj kody QR opinii na opakowaniach produktów, aby pozostać w kontakcie z klientami przez cały cykl życia urządzenia. Dodaj kod QR recenzji do opakowania elektroniki użytkowej, aby klienci mogli skanować i dzielić się swoimi doświadczeniami za pomocą kodu QR opinii.

  image
 • L2QR

  The QR code platform offers effective e-marketing solutions

  graphic
 • sprite_img

  PDF QR CODE

  Dostęp do podręczników, które się nie gubią


  Wszystkie urządzenia są dostarczane z drukowanymi instrukcjami obsługi. Dla każdego urządzenia dostępna jest szczegółowa lub krótka instrukcja. Bardziej złożone urządzenia mają grubsze instrukcje. Kod PDF QR może pomieścić dowolną instrukcję i umożliwia użytkownikom dostęp do jej cyfrowej wersji za pomocą jednego skanu. Kod QR można wydrukować na opakowaniu urządzenia, aby zaoszczędzić na kosztach drukowania instrukcji.

  image
 • sprite_img

  Kupony QR CODE

  Rabaty i prezenty przyciągające nowych klientów


  Zniżki, prezenty i bonusy to świetne sposoby na zwiększenie lojalności i przyciągnięcie nowych klientów. Promuj oferty specjalne i oferuj zniżki za pomocą kodu QR dla kuponów. Pomóż swoim klientom zarejestrować się w programie lojalnościowym za pomocą kodu QR.


  image
 • sprite_img

  Strona biznesowa QR CODE

  Dowiedz się, co myślą klienci


  Zbieraj opinie klientów w ciągu kilku minut za pomocą kodu QR. To wszystko jest bardzo proste! Klient skanuje kod QR, zostawia recenzję i krótki komentarz na temat produktu. Pozwala to na ciągłe ulepszanie produktów i usług.


  image
 • Zdobądź więcej korzyści z Link-to-QR

  Nie martw się błędami

  Stwórz kody QR i zintegruj je z materiałami marketingowymi z wyprzedzeniem. Wprowadź swoją firmę na rynek i dodawaj zawartość do kodów QR nawet po druku.

  Doskonała jakość odtwarzania na wszystkich materiałach

  Pobierz kody QR w formatach JPG, PNG, SVG lub EPS. Drukuj je na dowolnych materiałach, zawsze w wysokiej rozdzielczości

  Dobrze zorganizuj kampanie marketingowe

  Zsystematyzuj kody QR, aby wszystkie Twoje dane były dobrze zorganizowane, i zwiększ produktywność

  Chron swoje dane

  Stwórz zespół online i daj każdemu członkowi zespołu dostęp. Konfiguruj indywidualne prawa dostępu, korzystając z Twoich logowań

  Wyróżnij się spośród konkurencji

  Skonfiguruj krótki adres URL i użyj swojej domeny, aby zwiększyć rozpoznawalność marki

  Analizuj informacje

  Otrzymuj pełne statystyki, aby śledzić skuteczność kampanii marketingowej. Dzięki temu będziesz mógł ją skorygować na czas