image

Kody QR na banerach

Kody QR na banerach: Przekształć banery w dynamiczne narzędzia marketingowe! Kieruj działaniami za pomocą kodów QR, wzmocnij swoją wiadomość i zostań zauważony!

 • Korzyści
 • Praktyki
 • Wskazówki
 • Najlepsze praktyki
 • FAQ
 • Korzyści z używania kodu QR na banerach

 • Kod QR na banerze udostępnia szczegółowe informacje i łączy klientów z platformami online. Różne kody QR pomagają banerom stać się bardziej atrakcyjnymi i informacyjnymi dla odbiorców oraz pomagają markom w interakcji z konsumentami.


  Projekt, który przyciąga uwagę


  Projekt i wymiar to najważniejsze powody, dla których Twój baner nie pozostanie niezauważony. Ważne jest, aby skorzystać z tej okazji! Unikalny i atrakcyjny kod QR może nadać banerowi atrakcyjny wygląd, ponieważ pozostawia więcej miejsca na grafikę. Ponadto, można osadzić swoje logo w banerze, aby uczynić go rozpoznawalnym. Wydrukuj dynamiczny kod QR na banerze, aby Twoi klienci natychmiast otrzymali wszystkie potrzebne informacje.


  Reklama, która działa


  Baner z kodem QR jest świetną taktyką reklamową, gdy potrzebujesz szeroko zakrojonej kampanii dla swojej marki. Dodanie kodu QR kuponu rabatowego do banera może dodatkowo przyciągnąć odbiorców do interakcji z marką. Zachęcasz klientów do przyłączenia się w najwygodniejszy dla nich sposób.


  Zaangażuj najszerszą publiczność  Za każdym razem, gdy ktoś zeskanuje dynamiczny kod QR z Twojego banera, otrzymasz wszystkie potrzebne dane. Będziesz wiedział, kiedy, gdzie i za pomocą jakich urządzeń ludzie skanują Twój kod QR. Przechowuje wszystkie statystyki dotyczące dynamicznych kodów, dzięki czemu można ocenić sukces reklamy i dostosować strategię marketingową na czas. • image
  image
 • Jak utworzyć kod QR na banerach?

  1. Przejdź do konstruktora L2QR i wybierz typ kodu QR dla swojego banera. Zacznij teraz używać kodu QR URL.*
  2. Wprowadź adres swojej strony internetowej.
  3. Twój kod QR zostanie wygenerowany automatycznie.
  4. Dostosuj wygląd kodu QR: wybierz ramkę i logo "Scan Me".
  5. Wybierz kolory pasujące do stylu Twojej marki.
  6. Kliknij Pobierz, aby pobrać plik kodu QR w formacie .jpg.
  7. Zintegruj wygenerowany kod QR z projektem banera.
  8. Skanuj kod QR z wielu urządzeń (iOS i Android) przed wydrukowaniem.


  *Zarejestruj się i rozszerz swoje możliwości dzięki L2QR Pro. Wybierz więcej kodów QR, dodawaj, edytuj i zmieniaj informacje bez konieczności ponownego drukowania nowego kodu QR.


 • image
 • Tips: Banery z szablonami do projektowania kodów QR

 • Stylowy i kreatywny projekt banera z kodem QR z pewnością przyciągnie uwagę do Twojej firmy, marki i produktu. Zainspiruj się szablonami banerów L2QR z kodami QR.


  Twój baner z kodem QR powinien przyciągać więcej niż tylko uwagę. Jego projekt powinien być przemyślany i praktyczny. Każdy element banera powinien tworzyć jeden styl.


  Użyj kodów QR, aby zwiększyć liczbę odbiorców


  Kod QR pomaga śledzić liczbę osób wchodzących w interakcję z Twoim banerem. Otrzymujesz informacje takie jak lokalizacja, data skanowania i czas skanowania. Wykorzystaj te dane do dostosowania mediów społecznościowych i reklam Google.


  Uczyń swój baner z kodem QR widocznym


  Marki używają różnych typów banerów. Musisz zaprezentować swoją firmę w sposób wyjątkowy wśród wielu konkurentów. Użyj banera, który przyciągnie uwagę ludzi na długi czas. A kod QR zapewni interakcję z odbiorcami w czasie rzeczywistym.


  Zastosuj różne kody QR do różnych potrzeb


  Informuj klientów o wyprzedażach i rabatach za pomocą kodu QR wydarzenia. Dodaj kod QR mapy Google, aby pomóc klientom dotrzeć do Twojego sklepu, siłowni i nie tylko. Możesz również dodać kod QR kuponu, aby uzyskać oferty online i w sklepie. Kieruj ruch na swoją stronę firmową lub sieci społecznościowe za pomocą odpowiednich kodów QR.


 • image
  image
 • Kody QR na banerach i innych materiałach: Najlepsze praktyki

 • Kody QR są uniwersalnym narzędziem do prezentacji marki i firmy. Możesz jednak popełnić nawet drobny błąd w projekcie banera, a wszystkie Twoje wysiłki pójdą na marne. Nie powtarzaj błędów! Skorzystaj z naszych wskazówek dotyczących wykorzystania kodów QR w materiałach promocyjnych i uczyń je bardziej wyrazistymi i skutecznymi.


  Dodaj krótki opis do swojego kodu QR


  Dlaczego ktoś miałby w ogóle skanować Twój kod QR? Przegrywasz, jeśli nie masz odpowiedzi na to pytanie. Kod QR bez instrukcji nie niesie żadnej wartości ani informacji dla użytkownika. Pamiętaj więc, aby wydrukować kod QR z instrukcjami dotyczącymi tego, czego Twój klient lub partner dowie się ze skanowania.


  Użyj ramek informacyjnych dla kodu QR


  Użytkownicy są prawie gotowi do zeskanowania kodu QR. Pomóż im! Ramki informują odbiorców o kodzie QR. Czy Twój kod QR prowadzi do Instagrama Twojego sklepu? Dodaj pole wezwania do działania "Follow Me".


  Dodaj swoje logo do kodu QR


  Musisz to zrobić! Logo firmy na kodzie QR pomaga użytkownikom rozpoznać Cię i Ci zaufać. Kreator L2QR automatycznie określa optymalny rozmiar logo, zapewniając skanowanie kodów QR.


  Pamiętaj o kontraście


  Kod QR powinien być jednak zawsze widoczny na jasnym lub ciemnym tle. Spójny kontrast jest kluczem do szybkiego odczytu. Użyj białego pudełka lub ramki, aby zagwarantować skanowanie kodu QR.


  Zintegruj kod QR ze swoim projektem


  Czy nie wystarczy po prostu umieścić kod QR na banerze? Niestety nie. Kiedy kod QR wygląda jak przypadkowy element, daje to wszelkie powody, by sądzić, że nie jesteś wystarczająco odpowiedzialny za swoją prezentację. Dlatego należy tworzyć materiały promocyjne, w których kod QR jest organiczną częścią ich projektu.


  Zapisz i odtwórz swój charakterystyczny projekt


  L2QR zapewnia, że wszystkie tworzone kody QR są dostępne jako szablony w dowolnym momencie. Można ich używać do wszelkich materiałów promocyjnych lub wydarzeń.


  Sprawdź skan kodu QR przed wydrukowaniem


  Musisz upewnić się, że Twój kod QR skanuje się idealnie. Przetestuj go dokładnie na różnych urządzeniach i aplikacjach. Upewnij się, że każdy użytkownik może zeskanować Twój kod QR i że jest on funkcjonalny.


  Uczyń swój biznes, hobby i pomysły atrakcyjnymi i sławnymi dzięki L2QR. Zacznij tworzyć unikalne kody QR dla swoich potrzeb już dziś. Subskrybuj L2QR i przetestuj wszystkie możliwe funkcje. • image
 • FAQ

 • Dlaczego kody QR na banerach są skuteczne?
  Gdzie mogę użyć kodu QR na banerze stoiska?
  Czy w kodzie QR mogą występować błędy?