image

Kody QR na butelkach i puszkach

Zwiększ widoczność marki dzięki kodom QR na butelkach i puszkach: Wyróżnij się, udostępniaj informacje o produkcie, recenzje, programy lojalnościowe i łącz się bez wysiłku!

 • Korzyści
 • Praktyki
 • Wskazówki
 • Najlepsze praktyki
 • FAQ
 • Korzyści z używania kodu QR na butelkach i puszkach

 • Kody QR na butelkach i puszkach udostępniają szczegółowe informacje i sprawiają, że każdy produkt jest wyjątkowy. Różne kody QR dla butelek i puszek pomagają marce zachować przejrzystość wobec konsumentów, dostarczając im więcej ważnych szczegółów.


  Zaangażowanie w markę i zwiększenie sprzedaży


  Klienci wybierają marki opierając się na pozytywnych doświadczeniach, przejrzystości i bezpieczeństwie. Są to czynniki decydujące, ale pożądanie i podekscytowanie mogą również skłonić konsumentów do zakupu konkretnego produktu. Drukuj kody QR na butelkach i puszkach, aby zainteresować ludzi i stworzyć nowe doświadczenie konsumenckie. Twórz stylowe kody QR z wezwaniami do aktywnego działania i oferuj bonusy uczestnikom swoich programów. Pomoże Ci to zwiększyć sprzedaż i sprawi, że konsumenci staną się ambasadorami Twojej marki.


  Powiedz klientom o swoich ekologicznych opakowaniach


  Bezpieczne materiały na butelki i puszki pomagają chronić towary w sposób zrównoważony. Możesz jednak zrobić jeszcze więcej, drukując informacyjny kod QR na butelkach i puszkach. Twoi klienci muszą wiedzieć, jak bezpiecznie pozbyć się opakowania. Korzystając z dynamicznych kodów QR z odpowiednimi informacjami, możesz zachęcić swoich klientów do segregowania śmieci i ograniczenia marnotrawstwa żywności.


  Digitalizacja etykiet dla większej przejrzystości


  Zrównoważony rozwój, przejrzystość i wpływ żywności na zdrowie są trendami dla wszystkich. Dlatego etykiety na puszkach i butelkach z żywnością lub chemią gospodarczą muszą informować o składzie składników, miejscu pochodzenia, datach ważności, warunkach przechowywania i konsumpcji. Kody QR na butelkach i puszkach zapewniają łatwy dostęp do informacji potrzebnych klientom na temat żywności i napojów.


  Natychmiastowa informacja zwrotna


  Przemysł spożywczy jest bardzo konkurencyjny. Konsumenci potrzebują kilku minut, aby wyrobić sobie opinię na temat produktu. Mogą to zrobić natychmiast dzięki kodom QR z opiniami i komentarzami. Umieść odpowiedni kod QR na butelce lub puszce i poinstruuj użytkowników, aby ocenili produkt za pomocą kodu QR. • image
  image
 • Jak zrobić kod QR na butelce i puszce?

  1. Przejdź do konstruktora L2QR i wybierz typ kodu QR dla swojej butelki lub puszki. Zacznij teraz używać kodu QR URL.*
  2. Wprowadź adres swojej strony internetowej.
  3. Twój kod QR zostanie wygenerowany automatycznie.
  4. Dostosuj wygląd kodu QR: wybierz ramkę i logo "Scan Me".
  5. Wybierz kolory pasujące do stylu Twojej marki.
  6. Kliknij Pobierz, aby pobrać plik kodu QR w formacie .jpg.
  7. Zintegruj wygenerowany kod QR z projektem opakowania żywności.
  8. Skanuj kod QR z wielu urządzeń (iOS i Android) przed wydrukowaniem.


  *Zarejestruj się i rozszerz swoje możliwości dzięki L2QR Pro. Wybierz więcej kodów QR, dodawaj, edytuj i zmieniaj informacje bez konieczności ponownego drukowania nowego kodu QR.


 • image
 • Tips: Butelki i puszkiz szablonami do projektowania kodów QR

 • Stylowy i kreatywny projekt butelki lub puszki z kodem QR z pewnością przyciągnie uwagę do Twojej firmy, marki i produktu. Zainspiruj się szablonami butelek i puszek L2QR z kodami QR.


  Twoja butelka lub puszka z kodem QR powinna przyciągać więcej niż tylko uwagę. Jej projekt powinien być przemyślany i praktyczny. Każdy element powinien tworzyć jeden styl.


  Używaj kodów QR na butelkach i puszkach do śledzenia żywności. W końcu konsumenci muszą mieć pewność, że zakupiona żywność i napoje są najwyższej jakości. Użyj kodu QR, aby opowiedzieć historię podróży produktu od producenta do sklepu lub restauracji. Zwiększy to wiarygodność Twojej marki.


  Zwiększ obecność swojej marki w mediach społecznościowych. Kody QR na Twitterze, Facebooku lub Instagramie umieszczone na butelkach i puszkach zachęcają klientów do dzielenia się wrażeniami. Uczynienie tej interakcji opłacalną dla klientów poprzez oferowanie bonusów zwiększy sprzedaż i zapewni rozpoznawalność marki.


  Użyj kodów QR e-mail lub SMS na butelkach i puszkach, aby konsumenci mogli w każdej chwili skontaktować się z obsługą klienta. Predefiniowany format wiadomości dla klientów pozwoli działowi wsparcia szybko reagować na zapytania klientów. W ten sposób tworzysz pozytywne doświadczenia konsumenckie i przyciągasz bardziej lojalnych klientów.

 • image
  image
 • Kody QR na butelkach i puszkach i innych materiałach: Najlepsze praktyki

 • Kody QR są uniwersalnym narzędziem do prezentacji marki i firmy. Możesz jednak popełnić nawet drobny błąd w projekcie butelki lub puszki, a wszystkie Twoje wysiłki pójdą na marne. Nie powtarzaj błędów! Postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami dotyczącymi używania kodów QR jako inteligentnych etykiet i uczyń je bardziej wyrazistymi i skutecznymi.


  Dodaj krótki opis do swojego kodu QR


  Dlaczego ktoś miałby w ogóle skanować Twój kod QR? Przegrywasz, jeśli nie masz odpowiedzi na to pytanie. Kod QR bez instrukcji nie niesie żadnej wartości ani informacji dla użytkownika. Pamiętaj więc, aby wydrukować kod QR z instrukcjami dotyczącymi tego, czego Twój klient lub partner dowie się ze skanowania.


  Użyj ramek informacyjnych dla kodu QR


  Użytkownicy są prawie gotowi do zeskanowania kodu QR. Pomóż im! Ramki informują odbiorców o kodzie QR. Czy Twój kod QR prowadzi do Instagrama Twojego sklepu? Dodaj pole wezwania do działania "Follow Me".


  Dodaj swoje logo do kodu QR


  Musisz to zrobić! Logo firmy na kodzie QR pomaga użytkownikom rozpoznać Cię i Ci zaufać. Kreator L2QR automatycznie określa optymalny rozmiar logo, zapewniając skanowanie kodów QR.


  Pamiętaj o kontraście


  Kod QR powinien być jednak zawsze widoczny na jasnym lub ciemnym tle. Spójny kontrast jest kluczem do szybkiego odczytu. Użyj białego pudełka lub ramki, aby zagwarantować skanowanie kodu QR.


  Zintegruj kod QR ze swoim projektem


  Czy nie wystarczy po prostu umieścić kod QR na opakowaniu żywności? Niestety nie. Kiedy kod QR wygląda jak przypadkowy element, daje to wszelkie powody, by sądzić, że nie jesteś wystarczająco odpowiedzialny za swoją prezentację. Dlatego należy tworzyć materiały promocyjne, w których kod QR jest organiczną częścią ich projektu.


  Zapisz i odtwórz swój charakterystyczny projekt


  L2QR zapewnia, że wszystkie tworzone kody QR są dostępne jako szablony w dowolnym momencie. Można ich używać do wszelkich materiałów promocyjnych lub wydarzeń.


  Sprawdź skan kodu QR przed wydrukowaniem


  Musisz upewnić się, że Twój kod QR skanuje się idealnie. Przetestuj go dokładnie na różnych urządzeniach i aplikacjach. Upewnij się, że każdy użytkownik może zeskanować Twój kod QR i że jest on funkcjonalny.
 • image
 • FAQ

 • Jak mogę używać kodów QR na winie, piwie, butelkach i puszkach?
  Czy kody QR na butelkach i puszkach to idealny sposób na dostarczanie informacji?
  Czy mogę wykazać się kreatywnością stosując kody QR na butelkach i puszkach?