image

Kody QR na katalogach

Kody QR w katalogach: Twórz angażujące katalogi! Link do demonstracji, recenzji, zamówień online. Przekształć czytelników w klientów!

 • Korzyści
 • Praktyki
 • Wskazówki
 • Najlepsze praktyki
 • FAQ
 • Korzyści z używania kodu QR na katalogach


 • Katalog to świetny sposób, aby pomóc klientom przejrzeć cały asortyment sklepu w domu. Katalogi z kodami QR sprawiają, że zakupy są jeszcze wygodniejsze. Różne kody QR mogą poprawić połączenie między zasobami online a materiałami offline. Kody QR są niezbędne do zapewnienia rozpoznawalności marki i zwiększenia zaangażowania klientów. Można również badać zachowania klientów, aby przedstawić im najlepsze oferty. Dodaj kod QR do swojego katalogu, a otrzymasz wszechstronne narzędzie, które udostępnia treści multimedialne i natychmiast łączy się z klientami.


  Format katalogu jest idealny do prezentacji produktów i usług. Ale zwykły papierowy katalog z wieloma zdjęciami, cenami i krótką charakterystyką towarów nie może dać konsumentowi pełnego obrazu. Dodaj kody QR i rozszerz możliwości marketingowe broszur. Użyj kodu QR YouTube, aby wyróżnić ekskluzywne oferty i skierować klientów do recenzji produktów. Taka prezentacja na żywo powinna pomóc konsumentowi dokonać świadomego wyboru.  Kody QR zapewniają informacje zwrotne i interakcję z klientami


  Aktualne oceny klientów są skutecznym narzędziem sprzedaży. Opinie zadowolonych lub niezadowolonych klientów bezpośrednio wpływają na decyzję potencjalnego klienta. Jeśli nie chcesz przegrać z konkurencją, nie ignoruj tego faktu. Jak jednak skrócić czas pomiędzy oddaniem katalogu, dokonaniem zakupu, a napisaniem recenzji? Z pomocą znów przyjdzie kod QR! Dodaj opinię lub kod QR oceny, aby uzyskać natychmiastową opinię klientów i zbudować zaufanie do swojej marki.


 • image
  image
 • Jak utworzyć kod QR nan Katalogu?

  1. Przejdź do konstruktora L2QR i wybierz typ kodu QR. Zacznij teraz używać kodu QR URL.*
  2. Wprowadź adres swojej strony internetowej.
  3. Twój kod QR zostanie wygenerowany automatycznie.
  4. Dostosuj wygląd kodu QR: wybierz ramkę i logo "Scan Me".
  5. Wybierz kolory pasujące do stylu Twojej firmy.
  6. Kliknij Pobierz, aby pobrać plik kodu QR w formacie .jpg.
  7. Zintegruj wygenerowany kod QR z projektem katalogu.
  8. Skanuj kod QR z wielu urządzeń (iOS i Android) przed wydrukowaniem.


  *Zarejestruj się i rozszerz swoje możliwości dzięki L2QR Pro. Wybierz więcej kodów QR, dodawaj, edytuj i zmieniaj informacje bez konieczności ponownego drukowania nowego kodu QR.


 • image
 • Tips: Katalogiz szablonami do projektowania kodów QR.

 • Stylowy i kreatywny projekt katalogów z kodami QR z pewnością przyciągnie uwagę do Twojej firmy, marki i produktu. Zainspiruj się szablonami katalogów L2QR z kodami QR.


  Twój katalog z kodem QR powinien nie tylko przyciągać uwagę. Projekt powinien być przemyślany i praktyczny. Każdy element katalogu powinien tworzyć jeden styl.


  Dla sklepów meblowych i wnętrzarskich bardzo ważne jest zachęcanie klientów do bezpośredniego kontaktu z menedżerami. W końcu, jeśli w katalogu nie ma produktów w odpowiednim kolorze lub rozmiarze, klient zwróci się do konkurencji. Dodaj kod QR, za pomocą którego potencjalni klienci mogą zadzwonić lub napisać list, jeśli nie mogą znaleźć sofy w odpowiednim kolorze lub rozmiarze. Z przyjemnością wykonasz ją na zamówienie.


  Konsumenci mają problem z wyborem spośród podobnych pozycji w katalogu. Jak sklep ze sprzętem komputerowym może im pomóc? Lepszym rozwiązaniem byłoby dodanie linku z kodem QR URL do strony internetowej sklepu. Po zeskanowaniu kodu QR w katalogu i przejściu na stronę internetową, klient może porównać podobne modele bardziej szczegółowo.
  Katalogi mody prezentujące nowe kolekcje mogą pomóc klientom butików w czymś więcej niż tylko wyborze pary trampek lub sukienki. Bądź bardziej skuteczny w przyciąganiu i zatrzymywaniu odbiorców, umieszczając w katalogach pomocne kody QR. Na przykład zakupy za pośrednictwem aplikacji są korzystne dla millenialsów. W ten sposób kod QR App Store, którego mogą użyć do pobrania aplikacji, przyciąga ich uwagę. • image
  image
 • Kody QR na katalogach i innych materiałach: Najlepsze praktyki


 • Kody QR to uniwersalne narzędzie do prezentacji marki i firmy. Ale możesz popełnić nawet drobny błąd w projekcie, a wszystkie twoje wysiłki pójdą na marne. Nie powtarzaj błędów! Skorzystaj z naszych wskazówek dotyczących wykorzystania kodów QR w materiałach promocyjnych i uczyń je bardziej wyrazistymi i skutecznymi.


  Dodaj krótki opis do swojego kodu QR


  Dlaczego ktoś miałby w ogóle skanować Twój kod QR? Przegrywasz, jeśli nie masz odpowiedzi na to pytanie. Kod QR bez instrukcji nie niesie żadnej wartości ani informacji dla użytkownika. Pamiętaj więc, aby wydrukować kod QR z instrukcjami dotyczącymi tego, czego Twój klient lub partner dowie się ze skanowania.


  Użyj ramek informacyjnych dla kodu QR


  Użytkownicy są prawie gotowi do zeskanowania kodu QR. Wystarczy im pomóc. Ramki informują odbiorców o kodzie QR. Czy Twój kod QR prowadzi do Instagrama Twojego sklepu? Dodaj pole wezwania do działania "Follow Me".


  Dodaj swoje logo do kodu QR


  Musisz to zrobić. Logo firmy na kodzie QR pomaga użytkownikom rozpoznać Cię i zaufać Ci. Kreator L2QR automatycznie określa optymalny rozmiar logo, zapewniając skanowanie kodów QR.


  Pamiętaj o kontraście


  Kod QR powinien być jednak zawsze widoczny na jasnym lub ciemnym tle. Spójny kontrast jest kluczem do szybkiego odczytu. Użyj białego pudełka lub ramki, aby zagwarantować skanowanie kodu QR.


  Zintegruj kod QR ze swoim projektem


  Czy nie wystarczy po prostu dodać kod QR na stronie internetowej? Przykro mi, ale nie. Kiedy kod QR wygląda jak przypadkowy element, daje to wszelkie powody, by sądzić, że nie jesteś wystarczająco odpowiedzialny za swoją prezentację. Dlatego należy tworzyć materiały promocyjne, w których kod QR jest organiczną częścią ich projektu.


  Zapisz i odtwórz swój charakterystyczny projekt


  L2QR zapewnia, że wszystkie tworzone kody QR są dostępne jako szablony w dowolnym momencie. Można ich używać do wszelkich materiałów promocyjnych lub wydarzeń.

  Musisz upewnić się, że Twój kod QR skanuje się idealnie. Przetestuj go dokładnie na różnych urządzeniach i aplikacjach. Upewnij się, że każdy użytkownik może zeskanować Twój kod QR i że jest on funkcjonalny.
 • image
 • FAQ

 • Jak mały może być wydrukowany kod QR i nadal działać?
  Czy korzystanie z kodu QR jest bezpieczne?
  Do jakiego rodzaju informacji mogą prowadzić kody QR w katalogach?
  Czy mogę dostosować kody QR do projektu graficznego mojego katalogu?