image

Kody QR na odzieży

Kody QR na odzieży: Innowacyjne etykiety! Udostępniaj instrukcje pielęgnacji, przewodniki po rozmiarach, za kulisami. Wow!

 • Korzyści
 • Praktyki
 • Wskazówki
 • Najlepsze praktyki
 • FAQ
 • Korzyści z używania kodu QR na odzieży

 • Potrzebujesz poinformować klientów o swojej marce i najwygodniej zidentyfikować konkretny produkt? W takim przypadku powinieneś użyć kodu QR na odzieży. Kod QR w branży modowej ma nieograniczone korzyści. Możesz zakodować dowolne informacje, którymi chcesz podzielić się z klientami. Takie oznakowanie pozwala im być świadkami procesu produkcyjnego, od surowców po regały sklepowe.


  Wstępna reklama marki i zwiększenie sprzedaży


  Umieść kody QR na odzieży ambasadorów marki. Takie oznakowanie przyciąga uwagę ludzi i prowokuje ich zainteresowanie. Zainspiruje to ludzi do skanowania kodów QR na imprezach, siłowniach i w sklepach. W ten sposób marka zyskuje lojalność, a ludzie zaczynają o niej mówić. Przekształć zainteresowanie w korzyści. Jeśli Twoi klienci wiedzą, że skorzystają na zeskanowaniu kodu QR, zeskanują go. Zwiększ ruch online i sprzedaż, drukując kod QR dynamicznego adresu URL swojego sklepu internetowego.


  Demonstruj wartości swojej marki


  Etykiety odzieży dostarczają istotnych informacji o pochodzeniu materiału, jego składzie i kraju produkcji. Kod QR rozszerza te informacje, aby opowiedzieć historię Twojej ekologicznej marki. Za pomocą jednego skanu klient otrzyma kompletne informacje o jakości surowców, wpływie na środowisko i pozycji marki w zakresie ochrony środowiska.


  Połącz narzędzia cyfrowe i offline w kampanii reklamowej


  W branży modowej marki odzieżowe powinny zdecydować się na wszystkie strategie, aby zmaksymalizować zaangażowanie klientów. Niezależnie od tego, czy promujesz offline czy online, niestandardowe kody QR na odzieży doskonale reprezentują markę. Wykorzystaj dynamiczne kody QR do prowadzenia promocji, oferowania rabatów i zachęcania klientów do częstszych powrotów do Twojego sklepu. Tracker L2QR przedstawia kompleksowe statystyki dotyczące wszystkich skanów kodów QR na odzieży. Wymagane jest jednak coś więcej niż tylko atrakcyjny wygląd.

  Nie ma znaczenia, gdzie używasz kodów QR na mundurach lub odzieży codziennej. Spełniają one wiele funkcji jednocześnie. Co najważniejsze, wyróżniają Twój produkt i zapewniają nieformalną komunikację z klientami i nabywcami. Dodaj kod QR z odpowiednim wezwaniem do działania, takim jak przejście do strony sklepu, subskrybowanie mediów społecznościowych lub publikowanie opinii.

 • image
  image
 • Jak zrobić kod QR na odzieży?

  1. Przejdź do konstruktora L2QR i wybierz typ kodu QR dla swojej odzieży. Zacznij teraz używać kodu QR URL.*
  2. Wprowadź adres swojej strony internetowej.
  3. Twój kod QR zostanie wygenerowany automatycznie.
  4. Dostosuj wygląd kodu QR: wybierz ramkę i logo "Scan Me".
  5. Wybierz kolory pasujące do stylu Twojej marki.
  6. Kliknij Pobierz, aby pobrać plik kodu QR w formacie .jpg.
  7. Zintegruj wygenerowany kod QR z projektem odzieży.
  8. Skanuj kod QR z wielu urządzeń (iOS i Android) przed wydrukowaniem.


  *Zarejestruj się i rozszerz swoje możliwości dzięki L2QR Pro. Wybierz więcej kodów QR, dodawaj, edytuj i zmieniaj informacje bez konieczności ponownego drukowania nowego kodu QR.


 • image
 • Tips: Odzieżz szablonami do projektowania kodów QR.

 • Stylowy i kreatywny projekt odzieży z kodami QR z pewnością przyciągnie uwagę do Twojej firmy, marki i produktu. Zainspiruj się szablonami etykiet odzieżowych L2QR z kodami QR.


  Odzież z kodem QR powinna przyciągać więcej niż tylko uwagę. Projekt powinien być przemyślany i praktyczny. Każdy element odzieży z kodem QR powinien tworzyć jeden styl.


  Używaj kodów QR na odzieży do promocji nowych kolekcji. Marki modowe powinny używać kodów QR, ponieważ jest to oryginalny i prosty sposób na ogłoszenie nowej kolekcji. Wydrukuj swoją stronę biznesową i kody QR mediów społecznościowych, aby użytkownicy mogli Cię znaleźć online i offline. Dodaj dynamiczny link do świeżych lookbooków. Wydrukuj kod QR wideo na etykietach odzieży, aby atrakcyjnie zaprezentować limitowane lub nowe kolekcje.
  Kody QR do przesyłania opinii i wiadomości e-mail otwierają kanały potrzebne do komunikacji z klientami. Pozwól swoim klientom szybko wysyłać opinie na temat Twojej marki, usług i produktów. Umieść odpowiednie kody QR na każdym elemencie odzieży, aby sprawdzić, czy klienci są zadowoleni ze swoich doświadczeń. Pomaga to zwiększyć zaufanie klientów i lojalność wobec marki.


  Pomóż klientowi stworzyć kompletny wygląd. Daj swoim klientom informacje i wskazówki dotyczące stylu, gdy skanują kod QR! Dynamiczny kod QR może prowadzić do linku wideo, który pokazuje zdjęcia wybranego elementu i gdzie klient może go nosić. Kod PDF QR pomoże kupującemu pobrać katalog pokazujący różne sposoby stylizacji ubrań, butów i akcesoriów. W ten sposób można przekonać klienta do zakupu kilku rzeczy zamiast jednej.

 • image
  image
 • Kody QR na odzieży i innych materiałach: Najlepsze praktyki

 • Kody QR są uniwersalnym narzędziem do prezentacji marki i firmy. Ale możesz popełnić nawet mały błąd w projekcie, a Twoje wysiłki pójdą na marne. Nie powtarzaj błędów! Skorzystaj z naszych wskazówek dotyczących wykorzystania kodów QR w materiałach promocyjnych i uczyń je bardziej wyrazistymi i skutecznymi.


  Dodaj krótki opis do swojego kodu QR


  Dlaczego ktoś miałby w ogóle skanować Twój kod QR? Przegrywasz, jeśli nie masz odpowiedzi na to pytanie. Kod QR bez instrukcji nie niesie żadnej wartości ani informacji dla użytkownika. Pamiętaj więc, aby wydrukować kod QR z instrukcjami dotyczącymi tego, czego Twój klient lub partner dowie się ze skanowania.


  Użyj ramek informacyjnych dla kodu QR


  OK, użytkownicy są prawie gotowi do zeskanowania kodu QR. Pomóż im! Użyj ramek i powiedz odbiorcom, czym jest Twój kod QR. Czy Twój kod QR prowadzi do galerii sztuki na Instagramie? Dodaj odpowiednie pole wezwania do działania "Follow Me".
  Uczyń swój biznes, hobby i pomysły atrakcyjnymi i sławnymi dzięki L2QR. Zacznij tworzyć unikalne kody QR dla swoich potrzeb już dziś. Subskrybuj L2QR i przetestuj wszystkie możliwe funkcje.


 • image
 • FAQ

 • Czym są kody QR?
  Jak zeskanować kod QR na odzieży?
  Jak wydrukować kod QR na odzieży?