image

Kody QR na wyświetlaczach

Kody QR na wyświetlaczach: Interaktywne wyświetlacze! Udostępniaj informacje, filmy demonstracyjne, wirtualne wycieczki. Zwiększ sprzedaż!

 • Korzyści
 • Praktyki
 • Wskazówki
 • Najlepsze praktyki
 • FAQ
 • Korzyści z używania kodu QR na wyświetlaczach

 • Kod QR na wyświetlaczu udostępnia szczegółowe informacje i łączy klientów z platformami online. Różne kody QR pomagają wyświetlaczom stać się bardziej atrakcyjnymi i informacyjnymi dla odbiorców oraz pomagają markom w interakcji z konsumentami.


  Nadaj swoim materiałom promocyjnym trzy wymiary


  Możesz używać wyświetlaczy bez kodów QR, ale jaką efektywność zyskasz? Połączenie wyświetlacza z kodem QR z innymi narzędziami marketingowymi doda cyfrowy wymiar do kampanii reklamowej. Kod QR na wyświetlaczu będzie bardziej przyciągał uwagę konsumentów i stworzy nowe doświadczenie dla odbiorców. Wyobraź sobie, jak różne będą wrażenia Twoich klientów! Tak, niektórzy ludzie zauważą prosty drukowany wyświetlacz. Ale umieść na nim kod QR AR, a masz gwarancję, że zainteresujesz każdą osobę, która zobaczy Twój wyświetlacz z kodem QR.


  Zarządzaj swoją kampanią reklamową 24/7


  Wyświetlacz z kodem QR to świetna taktyka reklamowa, gdy potrzebujesz rozbudowanej kampanii dla swojej marki. Kody QR na wyświetlaczach pomagają analizować wydajność. Możliwość śledzenia tylko drukowanych kampanii marketingowych jest mocno ograniczona. Ich skuteczność będzie widoczna po zakończeniu. Kod QR na wyświetlaczu jest najlepszym narzędziem do zarządzania kampaniami reklamowymi 24/7. Dzięki statystykom można błyskawicznie analizować i korygować kampanię.
  Przyciągnij szeroką publiczność

  Użyj wyświetlacza z kodem QR z wyraźnym wezwaniem do działania w zależności od celu.

  1. Zaszyfruj informacje, które chcesz wysłać do klientów w kodzie QR.
  2. Analizuj statystyki skanowania, które zbierze dla Ciebie tracker L2QR i w razie potrzeby dostosuj przebieg kampanii.

  Aktywnie wykorzystując kody QR na wyświetlaczach, możesz zwiększyć ruch klientów i przychody ze sprzedaży w długim i krótkim okresie. • image
  image
 • Jak utworzyć kod QR na wyświetlaczu?

  1. Przejdź do konstruktora L2QR i wybierz typ kodu QR dla swojego wyświetlacza. Zacznij teraz używać kodu QR URL.*
  2. Wprowadź adres swojej strony internetowej.
  3. Twój kod QR zostanie wygenerowany automatycznie.
  4. Dostosuj wygląd kodu QR: wybierz ramkę i logo "Scan Me".
  5. Wybierz kolory pasujące do stylu Twojej marki.
  6. Kliknij Pobierz, aby pobrać plik kodu QR w formacie .jpg.
  7. Zintegruj wygenerowany kod QR z projektem wyświetlacza.
  8. Skanuj kod QR z wielu urządzeń (iOS i Android) przed wydrukowaniem.


  *Zarejestruj się i rozszerz swoje możliwości dzięki L2QR Pro. Wybierz więcej kodów QR, dodawaj, edytuj i zmieniaj informacje bez konieczności ponownego drukowania nowego kodu QR.


 • image
 • Tips: Wyświetlaczez szablonami do projektowania kodów QR.

 • Stylowy i kreatywny projekt wyświetlacza z kodem QR z pewnością przyciągnie uwagę do Twojej firmy, marki i produktu. Zainspiruj się szablonami wyświetlaczy L2QR z kodami QR.


  Twój wyświetlacz z kodem QR powinien przyciągać więcej niż tylko uwagę. Jego projekt powinien być przemyślany i praktyczny. Każdy element wyświetlacza powinien tworzyć jeden styl.

  1. Paleta kolorów powinna być odpowiednia.
  2. Wybierz ramki, które pasują i uzupełniają projekt Twojego kodu QR.
  3. Dodaj swoje logo do kodu QR. L2QR dostosowuje rozmiar logo do potrzeb skanowania.
  4. Upewnij się, że Twój kod QR jest doskonale czytelny. W tym celu wybierz nieskomplikowany projekt, wysoki kontrast kolorów, optymalną liczbę zakodowanych symboli i prawidłowy rozmiar kodu.


  Użyj wyrazistego projektu, aby przyciągnąć uwagę odbiorców. Marki używają różnych typów wyświetlaczy. Musisz zaprezentować swoją firmę w wyjątkowy sposób wśród wielu konkurentów. Użyj projektu, który z pewnością przyciągnie uwagę ludzi. Pamiętaj, aby dodać wezwanie do działania do kodu QR, aby zapewnić zaangażowanie odbiorców.


  Wyróżnij się, aby zostać zauważonym! Twoim zadaniem jest być wyjątkowym i zapewnić swoim klientom doskonałe wrażenia, nawet w reklamie. Kody QR tworzą wysoce interaktywne środowisko. Więc wykorzystaj to na swoją korzyść! Po zeskanowaniu kodu QR możesz przekierować użytkownika na swoją stronę firmową, Facebooka lub Instagram. Możesz też opublikować kod QR jako link do zadania lub kod QR wideo z nowymi pozycjami w menu Twojej restauracji.


  Zastosuj różne kody QR do różnych potrzeb. Informuj klientów o wyprzedażach i rabatach za pomocą kodu QR wydarzenia. Dodaj kod QR Google Maps, aby pomóc im dotrzeć do Twojego sklepu, wystawy lub aukcji charytatywnej. Możesz zmienić dynamiczną zawartość i funkcje kodu QR bez konieczności drukowania nowego.
 • image
  image
 • Kody QR na wyświetlaczach i innych materiałach: Najlepsze praktyki

 • Kody QR są uniwersalnym narzędziem do prezentacji marki i firmy. Możesz jednak popełnić nawet drobny błąd w projekcie wyświetlacza, a wszystkie Twoje wysiłki pójdą na marne. Nie powtarzaj błędów! Skorzystaj z naszych wskazówek dotyczących wykorzystania kodów QR w materiałach promocyjnych i uczyń je bardziej wyrazistymi i skutecznymi.


  Dodaj krótki opis do swojego kodu QR


  Dlaczego ktoś miałby w ogóle skanować Twój kod QR? Przegrywasz, jeśli nie masz odpowiedzi na to pytanie. Kod QR bez instrukcji nie niesie żadnej wartości ani informacji dla użytkownika. Pamiętaj więc, aby wydrukować kod QR z instrukcjami dotyczącymi tego, czego Twój klient lub partner dowie się ze skanowania.


  Użyj ramek informacyjnych dla kodu QR


  Użytkownicy są prawie gotowi do zeskanowania kodu QR. Pomóż im! Ramki informują odbiorców o kodzie QR. Czy Twój kod QR prowadzi do Instagrama Twojego sklepu? Dodaj pole wezwania do działania "Follow Me".


  Dodaj swoje logo do kodu QR


  Musisz to zrobić! Logo firmy na kodzie QR pomaga użytkownikom rozpoznać Cię i zaufać Ci. Kreator L2QR automatycznie określa optymalny rozmiar logo, zapewniając skanowanie kodów QR.


  Pamiętaj o kontraście


  Kod QR powinien być jednak zawsze widoczny na jasnym lub ciemnym tle. Spójny kontrast jest kluczem do szybkiego odczytu. Użyj białego pudełka lub ramki, aby zagwarantować skanowanie kodu QR.


  Zintegruj kod QR ze swoim projektem


  Czy nie wystarczy po prostu umieścić kod QR na banerze? Niestety nie. Kiedy kod QR wygląda jak przypadkowy element, daje to wszelkie powody, by sądzić, że nie jesteś wystarczająco odpowiedzialny za swoją prezentację. Dlatego należy tworzyć materiały promocyjne, w których kod QR jest organiczną częścią ich projektu.


  Zapisz i odtwórz swój charakterystyczny projekt


  L2QR zapewnia, że wszystkie tworzone kody QR są dostępne jako szablony w dowolnym momencie. Można ich używać do wszelkich materiałów promocyjnych lub wydarzeń.


  Sprawdź skan kodu QR przed wydrukowaniem


  Musisz upewnić się, że Twój kod QR skanuje się idealnie. Przetestuj go dokładnie na różnych urządzeniach i aplikacjach. Upewnij się, że każdy użytkownik może zeskanować Twój kod QR i że jest on funkcjonalny.


  Uczyń swój biznes, hobby i pomysły atrakcyjnymi i sławnymi dzięki L2QR. Zacznij tworzyć unikalne kody QR dla swoich potrzeb już dziś. Subskrybuj L2QR i przetestuj wszystkie możliwe funkcje. • image
 • FAQ

 • Czy kody QR mogą być skanowane z ekranu komputera?
  Do czego może prowadzić kod QR?
  Jak promować kody QR?