image

Kod QR na opakowaniach żywności

Kod QR na opakowaniach żywności: Zachwyć gości! Udostępniaj informacje, przepisy, wskazówki dotyczące łączenia potraw. Zwiększ przyjemność z jedzenia!

 • Korzyści
 • Praktyki
 • Wskazówki
 • Najlepsze praktyki
 • FAQ
 • Korzyści z używania kodu QR na opakowaniach żywności

 • Kod QR na opakowaniu żywności udostępnia szczegółowe informacje i sprawia, że każdy produkt spożywczy jest wyjątkowy. Różne kody QR na opakowaniach żywności pomagają marce zachować przejrzystość wobec konsumentów i pomagają im w dokonywaniu odpowiedzialnych wyborów.


  Stwórz unikalne doświadczenie użytkownika dzięki opakowaniu


  Doświadczenie, przejrzystość i bezpieczeństwo są czynnikami decydującymi o wyborze klienta. Wydrukuj kod QR na opakowaniu żywności i udostępnij swoim klientom skład składników, miejsce pochodzenia, daty ważności, warunki przechowywania i konsumpcji. Twój klient otrzyma kluczowe informacje na temat wartości odżywczych i alergenów. Możesz również poprawić jakość obsługi klienta, oferując przeglądanie przepisów lub katalogu produktów.


  Dbaj o środowisko razem z klientami


  Nowe rozwiązania w zakresie opakowań do żywności pomagają chronić towary w sposób zrównoważony. Możesz jednak zrobić jeszcze więcej, drukując informacyjny kod QR na opakowaniach żywności. Twoi klienci muszą wiedzieć, jak bezpiecznie pozbyć się opakowania. Korzystając z dynamicznych kodów QR z odpowiednimi informacjami, możesz zachęcić swoich klientów do segregowania śmieci i ograniczenia marnotrawstwa żywności.


 • image
  image
 • Jak zrobić kod QR na opakowaniu żywności?

  1. Przejdź do konstruktora L2QR i wybierz typ kodu QR dla swojego opakowania żywności. Zacznij używać kodu QR URL już teraz.*
  2. Wprowadź adres swojej strony internetowej.
  3. Twój kod QR zostanie wygenerowany automatycznie.
  4. Dostosuj wygląd kodu QR: wybierz ramkę i logo "Scan Me".
  5. Wybierz kolory pasujące do stylu Twojej marki.
  6. Kliknij Pobierz, aby pobrać plik kodu QR w formacie .jpg.
  7. Zintegruj wygenerowany kod QR z projektem opakowania żywności.
  8. Skanuj kod QR z wielu urządzeń (iOS i Android) przed wydrukowaniem.


  *Zarejestruj się i rozszerz swoje możliwości dzięki L2QR Pro. Wybierz więcej kodów QR, dodawaj, edytuj i zmieniaj informacje bez konieczności ponownego drukowania nowego kodu QR.


 • image
 • Tips: Opakowania na żywność z szablonami do projektowania kodów QR

 • Stylowy i kreatywny projekt opakowania na żywność z kodami QR z pewnością przyciągnie uwagę do Twojej firmy, marki i produktu. Zainspiruj się szablonami opakowań żywności L2QR z kodami QR.


  Twoje opakowanie na żywność z kodem QR powinno przyciągać więcej niż tylko uwagę. Jego projekt powinien być przemyślany i praktyczny. Każdy element opakowania powinien tworzyć jeden styl.


  Używaj kodów QR na opakowaniach żywności w celu zapewnienia identyfikowalności żywności. W końcu konsumenci muszą mieć pewność, że zakupiona żywność i napoje są najwyższej jakości. Użyj kodu QR żywności, aby opowiedzieć historię podróży produktu od producenta do sklepu lub restauracji. Zwiększy to wiarygodność Twojej marki.


  Udostępnij konsumentom informacje z mediów społecznościowych za pomocą kodów QR na opakowaniach żywności. Zaproś swoich klientów do podzielenia się wrażeniami na temat Twojej marki na Twitterze, Facebooku lub Instagramie. Rozgrywaj tę interakcję i spraw, by była opłacalna dla klientów, oferując bonusy za publikowanie recenzji. Zwiększa to widoczność marki w mediach społecznościowych i zachęca do ponownych zakupów. • image
  image
 • Kody QR na opakowaniach żywności i innych materiałach: Najlepsze praktyki

 • Kody QR są uniwersalnym narzędziem do prezentacji marki i firmy. Możesz jednak popełnić nawet drobny błąd w projekcie opakowania żywności, a wszystkie Twoje wysiłki pójdą na marne. Nie powtarzaj błędów! Skorzystaj z naszych wskazówek dotyczących wykorzystania kodów QR w materiałach promocyjnych i uczyń je bardziej wyrazistymi i skutecznymi.


  Dodaj krótki opis do swojego kodu QR


  Dlaczego ktoś miałby w ogóle skanować Twój kod QR? Przegrywasz, jeśli nie masz odpowiedzi na to pytanie. Kod QR bez instrukcji nie niesie żadnej wartości ani informacji dla użytkownika. Pamiętaj więc, aby wydrukować kod QR z instrukcjami dotyczącymi tego, czego Twój klient lub partner dowie się ze skanowania.


  Użyj ramek informacyjnych dla kodu QR


  Użytkownicy są prawie gotowi do zeskanowania kodu QR. Pomóż im! Ramki informują odbiorców o kodzie QR. Czy Twój kod QR prowadzi do Instagrama Twojego sklepu? Dodaj pole wezwania do działania "Follow Me".


  Dodaj swoje logo do kodu QR


  Musisz to zrobić! Logo firmy na kodzie QR pomaga użytkownikom rozpoznać Cię i Ci zaufać. Kreator L2QR automatycznie określa optymalny rozmiar logo, zapewniając skanowanie kodów QR.


  Pamiętaj o kontraście


  Kod QR powinien być jednak zawsze widoczny na jasnym lub ciemnym tle. Spójny kontrast jest kluczem do szybkiego odczytu. Użyj białego pudełka lub ramki, aby zagwarantować skanowanie kodu QR.


  Zintegruj kod QR ze swoim projektem


  Czy nie wystarczy po prostu umieścić kod QR na opakowaniu żywności? Niestety nie. Kiedy kod QR wygląda jak przypadkowy element, daje to wszelkie powody, by sądzić, że nie jesteś wystarczająco odpowiedzialny za swoją prezentację. Dlatego należy tworzyć materiały promocyjne, w których kod QR jest organiczną częścią ich projektu.  Uczyń swój biznes, hobby i pomysły atrakcyjnymi i sławnymi dzięki L2QR. Zacznij tworzyć unikalne kody QR dla swoich potrzeb już dziś. Subskrybuj L2QR i przetestuj wszystkie możliwe funkcje.


 • image
 • FAQ

 • W jaki sposób kody QR mogą pomóc zmniejszyć ilość odpadów opakowaniowych żywności?
  Jaki jest cel umieszczania kodu QR na opakowaniach żywności?
  Jak zaprojektować opakowanie na żywność z kodem QR?