image

Kody QR na namiotach stołowych

Kody QR na namiotach stołowych: Zaangażuj gości! Oferuj cyfrowe menu, informacje o wydarzeniu, zniżki. Zwiększ doświadczenie!

 • Korzyści
 • Praktyki
 • Wskazówki
 • Najlepsze praktyki
 • FAQ
 • Korzyści z używania kodu QR na namiotach stołowych


 • Kod QR na namiocie stołowym udostępnia szczegółowe informacje i łączy klientów z platformami internetowymi. Różne kody QR pomagają namiotom stołowym stać się bardziej atrakcyjnymi i informacyjnymi dla odbiorców oraz pomagają firmom w interakcji z konsumentami.


  Namiot stołowy działa dobrze niezależnie i w połączeniu z wyświetlaczami


  Może to być pomniejszona wersja wyświetlacza reklamowego. Na początku klienci są zainteresowani informacjami na displayu, a później mogą je dokładniej przeanalizować na namiocie stołowym. Namioty stołowe są niezbędne w kawiarniach i restauracjach, dużych i małych sklepach, salonach wystawowych i salonach. Łatwe do wykonania i kompaktowe, pomagają zwiększyć sprzedaż powiązanych i krzyżowych produktów i usług.


  Najlepsze oferty z aktualną wizualizacją


  Namioty stołowe są niezbędne, jeśli chcesz głośno ogłosić swoją najlepszą ofertę odwiedzającym. Apetyczne zdjęcia potraw i napojów na namiotach stołowych sprawią, że będzie ona najlepsza. Dodaj kod QR mediów społecznościowych do namiotu stołowego, aby klienci mogli zobaczyć wszystkie Twoje oferty i udostępnić Twój profil w sieciach. Zrób więcej, aby Twoi goście czerpali kulinarną i estetyczną przyjemność i wracali do Ciebie wielokrotnie.


 • image
  image
 • Jak zrobić kod QR na namiocie stołowym?

  1. Przejdź do konstruktora L2QR i wybierz typ kodu QR dla swojego namiotu stołowego. Zacznij teraz używać kodu QR URL.*
  2. Wprowadź adres swojej strony internetowej.
  3. Twój kod QR zostanie wygenerowany automatycznie.
  4. Dostosuj wygląd kodu QR: wybierz ramkę i logo "Scan Me".
  5. Wybierz kolory pasujące do stylu Twojej marki.
  6. Kliknij Pobierz, aby pobrać plik kodu QR w formacie .jpg.
  7. Zintegruj wygenerowany kod QR z projektem namiotu stołowego.
  8. Skanuj kod QR z wielu urządzeń (iOS i Android) przed wydrukowaniem.


  *Zarejestruj się i rozszerz swoje możliwości dzięki L2QR Pro. Wybierz więcej kodów QR, dodawaj, edytuj i zmieniaj informacje bez konieczności ponownego drukowania nowego kodu QR.


 • image
 • Tips: Namioty Stołowez szablonami do projektowania kodów QR.

 • Stylowy i kreatywny projekt namiotu stołowego z kodem QR z pewnością przyciągnie uwagę do Twojej firmy, marki i produktu. Zainspiruj się szablonami namiotów stołowych L2QR z kodami QR.


  Twój namiot stołowy z kodem QR powinien przyciągać więcej niż tylko uwagę. Jego projekt powinien być przemyślany i praktyczny. Każdy element namiotu stołowego powinien tworzyć jeden styl.

  1. Paleta kolorów powinna być odpowiednia.
  2. Wybierz ramki, które pasują i uzupełniają projekt Twojego kodu QR.
  3. Dodaj swoje logo do kodu QR. L2QR dostosowuje rozmiar logo do potrzeb skanowania.
  4. Upewnij się, że Twój kod QR jest doskonale czytelny. W tym celu wybierz nieskomplikowany projekt, wysoki kontrast kolorów, optymalną liczbę zakodowanych symboli i prawidłowy rozmiar kodu.


  Użyj wyrazistego projektu i wysokiej jakości zdjęć, aby przyciągnąć uwagę odbiorców. Jest to szczególnie istotne w przypadku kawiarni i restauracji, gdzie muszą stale potwierdzać status, aby utrzymać publiczność. Dodaj wezwanie do działania do kodu QR, aby zapewnić zaangażowanie odbiorców.


  Wzbogacaj doświadczenia klientów reklamą. Sposób, w jaki się prezentujesz, powinien wzbudzić zainteresowanie odbiorców. Możesz zaintrygować klientów kodem QR. Pamiętaj jednak, aby dodać odpowiednie wezwanie do działania, które obiecuje coś niezwykłego. Dodaj kod AR/WR QR do swojego namiotu stołowego lub zaproś gości do wirtualnego zwiedzania Twojej kuchni za pomocą kodu Video QR. Publiczność doceni to pozytywnie.


  Znajdź wszystkie potrzeby swoich klientów i zastosuj różne kody QR, aby je zaspokoić. Informuj klientów o nowych pozycjach w menu, ostrzegaj ich o promocjach i rabatach oraz pozwól im pobrać katalog za pomocą kodu QR PDF. Dodaj kod QR Google Maps, aby pomóc swoim gościom dotrzeć do innych lokalizacji w Twojej sieci. Krótko mówiąc, niech Twoje namioty stołowe z kodem QR informują, bawią i pomagają klientom.


  Uniwersalność kodu QR oznacza, że może on być używany przez każdego i wszędzie. Jego przenośność i funkcje są odpowiednie dla stołów w restauracjach i mównic na konferencjach naukowych. Co więcej, kody QR powinny być używane na namiotach stołowych, ponieważ mają one niewiele miejsca na umieszczenie niezbędnych informacji.

 • image
  image
 • Kody QR na namiotach stołowych i innych materiałach: Najlepsze praktyki

 • Kody QR są uniwersalnym narzędziem do prezentacji marki i firmy. Możesz jednak popełnić nawet drobny błąd w projekcie, a wszystkie Twoje wysiłki pójdą na marne. Nie powtarzaj błędów! Skorzystaj z naszych wskazówek dotyczących wykorzystania kodów QR w materiałach promocyjnych i uczyń je bardziej wyrazistymi i skutecznymi.

  Dlaczego ktoś miałby w ogóle skanować Twój kod QR? Przegrywasz, jeśli nie masz odpowiedzi na to pytanie. Kod QR bez instrukcji nie niesie żadnej wartości ani informacji dla użytkownika. Pamiętaj więc, aby wydrukować kod QR z instrukcjami dotyczącymi tego, czego Twój klient lub partner dowie się ze skanowania.


  Użyj ramek informacyjnych dla kodu QR


  Użytkownicy są prawie gotowi do zeskanowania kodu QR. Pomóż im! Ramki informują odbiorców o kodzie QR. Czy Twój kod QR prowadzi do Instagrama Twojego sklepu? Dodaj pole wezwania do działania "Follow Me".

  Musisz to zrobić! Logo firmy na kodzie QR pomaga użytkownikom rozpoznać Cię i Ci zaufać. Kreator L2QR automatycznie określa optymalny rozmiar logo, zapewniając skanowanie kodów QR.


  Pamiętaj o kontraście


  Kod QR powinien być jednak zawsze widoczny na jasnym lub ciemnym tle. Spójny kontrast jest kluczem do szybkiego odczytu. Użyj białego pudełka lub ramki, aby zagwarantować skanowanie kodu QR.


  Zintegruj kod QR ze swoim projektem


  Czy nie wystarczy po prostu umieścić kod QR na namiocie stołowym? Niestety nie. Kiedy kod QR wygląda jak przypadkowy element, daje to wszelkie powody, by sądzić, że nie jesteś wystarczająco odpowiedzialny za swoją prezentację. Dlatego należy tworzyć materiały promocyjne, w których kod QR jest organiczną częścią ich projektu.


  Zapisz i odtwórz swój charakterystyczny projekt


  L2QR zapewnia, że wszystkie tworzone kody QR są dostępne jako szablony w dowolnym momencie. Można ich używać do wszelkich materiałów promocyjnych lub wydarzeń.


  Sprawdź skan kodu QR przed wydrukowaniem


  Musisz upewnić się, że Twój kod QR skanuje się idealnie. Przetestuj go dokładnie na różnych urządzeniach i aplikacjach. Upewnij się, że każdy użytkownik może zeskanować Twój kod QR i że jest on funkcjonalny.
 • image
 • FAQ

 • W jaki sposób mogę rozwijać swoją działalność dzięki kodom QR na namiotach stołowych?
  Czy kody QR są darmowe?