image

Kody QR na biletach

Kody QR na biletach: Skanuj, aby uzyskać łatwy dostęp, uprościć sprzedaż biletów i zwiększyć wygodę podczas wydarzeń i miejsc.

 • Korzyści
 • Praktyki
 • Wskazówki
 • Najlepsze praktyki
 • FAQ
 • Korzyści z używania kodu QR na biletach


 • Bilet to ważny dokument. Potwierdza nasze prawo do czegoś lub służy jako przepustka. Powinien być przyjazny dla użytkownika i zawierać jak najwięcej informacji. Unikaj standardowych biletów z datą i godziną wydarzenia, ponieważ łatwo je zgubić. Zamiast tego dodaj kod QR do tradycyjnego formularza, aby bilet pozostał na smartfonie klienta i dostarczył mu wszystkich informacji o wydarzeniu. Bądź kreatywny w projektowaniu biletów i dodaj kody QR, aby jak najwięcej osób śledziło Twoje media społecznościowe lub platformy internetowe.

  Otwierasz restaurację, bal charytatywny lub wycieczkę turystyczną? Powinieneś dodać kod QR wydarzenia do biletu i odpowiednio go skonfigurować. Wówczas, za pomocą jednego skanu, goście uzyskają wszystkie potrzebne informacje o wydarzeniu i zapiszą datę i godzinę w swoich kalendarzach.


  Chroń swoich klientów przed zgubieniem papierowego biletu


  Nawet jeśli tak się stanie, możesz pomóc. Odpowiedni kod QR na bilecie przechowuje informacje reklamowe na smartfonie klienta i w razie potrzeby może stać się biletem elektronicznym.


  Zintegruj wydarzenia z mediami społecznościowymi


  Jeśli Twoim głównym celem jest zaangażowanie publiczności podczas wydarzenia, co zrobisz po jego zakończeniu? Kod QR biletu pomoże Ci zatrzymać klientów przed i po wydarzeniu. Dzięki kodowi QR możesz zintegrować wydarzenia z sieciami społecznościowymi i kierować do nich ruch. Możesz również zaangażować klientów do oczekiwania na kolejne wydarzenie, dodając kod QR kuponu do ich biletów na następne wydarzenie.


  Statystyki pomagają analizować wydajność


  Użycie dynamicznego kodu QR od L2QR daje potężne narzędzia do analizy marketingowej. L2QR śledzi datę, godzinę i lokalizację skanowania kodów QR z biletów. Ponadto zawsze można edytować lub przesyłać nowe informacje do dynamicznego kodu QR bez konieczności drukowania i generowania nowego. Jest to wygodne dla klientów i opłacalne dla Ciebie! • image
  image
 • Jak utworzyć kod QR na bilecie?

  1. Przejdź do konstruktora L2QR i wybierz typ kodu QR. Zacznij teraz używać kodu QR URL.*
  2. Wprowadź adres swojej strony internetowej.
  3. Twój kod QR zostanie wygenerowany automatycznie.
  4. Dostosuj wygląd kodu QR: wybierz ramkę i logo "Scan Me".
  5. Wybierz kolory.
  6. Kliknij Pobierz, aby pobrać plik kodu QR w formacie .jpg.
  7. Zintegruj wygenerowany kod QR z projektem biletu.
  8. Skanuj kod QR z wielu urządzeń (iOS i Android) przed wydrukowaniem.


  *Zarejestruj się i rozszerz swoje możliwości dzięki L2QR Pro. Wybierz więcej kodów QR, dodawaj, edytuj i zmieniaj informacje bez konieczności ponownego drukowania nowego kodu QR.


 • image
 • Tips: Biletyz szablonami do projektowania kodów QR.

 • Stylowy i kreatywny projekt biletów z kodami QR z pewnością przyciągnie uwagę do Twojego wydarzenia. Zainspiruj się szablonami biletów L2QR z kodami QR.


  Twój bilet z kodem QR powinien nie tylko przyciągać uwagę. Jego projekt powinien być przemyślany i praktyczny. Każdy element biletu powinien tworzyć jeden styl.  1. Wybierz ramki, które pasują i uzupełniają projekt kodu QR.
  2. Dodaj swoje logo do kodu QR. L2QR dostosowuje rozmiar logo do potrzeb skanowania.
  3. Upewnij się, że Twój kod QR jest doskonale czytelny. W tym celu wybierz nieskomplikowany projekt, wysoki kontrast kolorów, optymalną liczbę zakodowanych symboli i prawidłowy rozmiar kodu.

  Pozostań w kontakcie z publicznością. Niech kody QR kierują gości do Twoich zasobów online, gdzie udostępniasz informacje o wszystkich swoich wydarzeniach. Jest to również reklama, ponieważ goście będą dzielić się Twoim wydarzeniem w sieciach społecznościowych.


  Dodatkowe informacje w kodach QR są szczególnie cenne w dokumentach podróży i biletach loteryjnych. Kod QR będzie tutaj niezbędną instrukcją. W końcu możliwe jest zakodowanie wszystkich szczegółów potrzebnych posiadaczowi biletu. Ponadto z pomocą kodu QR można łatwo zweryfikować autentyczność biletu.


 • image
  image
 • Kody QR na biletach i innych materiałach: Najlepsze praktyki

 • Kody QR są uniwersalnym narzędziem do prezentacji marki i firmy. Możesz jednak popełnić nawet drobny błąd w projekcie, a Twój bilet wyląduje w koszu. Nie powtarzaj błędów! Postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami dotyczącymi korzystania z kodów QR w materiałach promocyjnych i uczyń je bardziej wyrazistymi i skutecznymi.


  Dodaj krótki opis do swojego kodu QR

  Dlaczego ktoś miałby w ogóle skanować Twój kod QR? Przegrywasz, jeśli nie masz odpowiedzi na to pytanie. Kod QR bez instrukcji nie niesie żadnej wartości ani informacji dla użytkownika. Pamiętaj więc, aby wydrukować kod QR z instrukcjami dotyczącymi tego, czego Twój klient, partner lub pracodawca dowie się ze skanowania.

  Musisz to zrobić! Logo firmy na kodzie QR pomaga użytkownikom rozpoznać i zaufać Tobie. Kreator kodów L2QR automatycznie określa optymalny rozmiar logo, zapewniając skanowanie kodów QR.
  Kod QR powinien być jednak zawsze widoczny na jasnym lub ciemnym tle. Spójny kontrast jest kluczem do szybkiego odczytu. Użyj białej ramki lub ramki, aby zagwarantować skanowanie kodu QR.
  Czy nie wystarczy po prostu umieścić kod QR na bilecie? Niestety nie. Kiedy kod QR wygląda jak przypadkowy element, daje to wszelkie powody, by sądzić, że nie jesteś wystarczająco odpowiedzialny za swoją prezentację. Dlatego należy tworzyć materiały promocyjne, w których kod QR jest organiczną częścią ich projektu.


  Zapisz i odtwórz swój charakterystyczny projekt
  Sprawdź skan kodu QR przed wydrukowaniem produktów

  Musisz upewnić się, że Twój kod QR skanuje się idealnie. Przetestuj go dokładnie na różnych urządzeniach i aplikacjach. Upewnij się, że każdy użytkownik może zeskanować Twój kod QR i że jest on funkcjonalny.

 • image
 • FAQ

 • Jak działają kody QR na biletach?
  Czy kod QR ze zrzutu ekranu będzie działał?
  Jak dodać bilet QR do swojego portfela?