image

Kody QR dla Wielkanocy

Wielkanocne kody QR: Łatwe dzielenie się radością na kartkach. Niestandardowe kody QR, wyróżniające się podczas uroczystości. Połącz się ze świątecznym duchem!

 • Kody QR dla Wielkanoc


  Szukasz nowych sposobów na ulepszenie swojej wielkanocnej kampanii marketingowej poprzez zapewnienie swoim produktom i usługom większej widoczności i wartości? Mamy fascynujący plan osiągnięcia tych celów za pomocą kodów QR. Zainspiruj się kreatywnymi pomysłami L2QR, aby tegoroczna Wielkanoc była najlepsza dla Twoich klientów!
 • sprite_img

  Kupony QR CODE

  Przyciągaj klientów ofertami specjalnymi


  Ludzie chcą kupować swoje ulubione produkty sezonowe i świąteczne, przygotowując się do Wielkanocy. Twoim zadaniem jest zaspokoić ich popyt, szukając soczystych ofert. Zaktualizujesz swoje drukowane materiały marketingowe podczas Wielkanocy, więc będziesz miał szansę uczynić je bardziej skutecznymi. Dodaj kod QR kuponu do swoich broszur, katalogów, ulotek, plakatów itp. Ten kod QR wyświetli kod rabatowy dla Twojego sklepu online lub offline, który klienci mogą wykorzystać podczas zakupów lub udostępnić znajomym. W ten sposób będziesz stymulować lojalność klientów, zwiększać sprzedaż i kierować ruch na platformy internetowe. Gratulacje, pierwsze jajko wielkanocne, a raczej kod QR, zostało upolowane!

  image
 • sprite_img

  Obrazy QR CODE

  Podziel się swoją inspirującą treścią


  Wielkanoc to święto piękna i wiosny. Zarówno reklamy drukowane, jak i tematyczne banery internetowe są odpowiednie dla inspirujących wizualnie treści. Dzięki kodom QR Galerii Obrazów można zoptymalizować projekt dowolnych materiałów marketingowych. Jeden z takich kodów QR zawiera lookbook z pomysłami na dekorację domu lub ogrodu. Co więcej, klienci mogą kupić wszystko, co widzą w Twoim sklepie internetowym, klikając skonfigurowany do tego przycisk. W ten sposób poszerzasz grono odbiorców i zwiększasz sprzedaż online. Znalazłeś drugi wielkanocny kod QR.

  image
 • sprite_img

  Media społecznościowe QR CODE

  Stań się widoczny w mediach społecznościowych


  Musisz zaprezentować swoje wyjątkowe produkty wielkanocne w mediach społecznościowych! Twórz inspirujące treści i wypełniaj nimi swoje profile w mediach społecznościowych. Pomoże Ci w tym kod Social Media QR umieszczony na opakowaniu markowego produktu. Klienci będą je skanować, śledzić na Instagramie, Facebooku, TikToku itp. i śledzić nowe oferty. Zachęcaj ludzi do udostępniania Twoich treści. W ten sposób zwiększysz swoją obecność w mediach społecznościowych i będzie to Twój trzeci upolowany wielkanocny kod QR.

  image
 • L2QR

  The QR code platform offers effective e-marketing solutions

  graphic
 • sprite_img

  Wideo QR CODE

  Zainspiruj swoich klientów świątecznymi przepisami


  Wielkanoc to smakołyki, smakołyki i jeszcze więcej smakołyków! Wszyscy szukają nowych przepisów na świąteczne dania. Tak więc Wielkanoc to czas gwiazd, jeśli pracujesz w branży spożywczej. Musisz jednak wyróżnić się na tle konkurencji, aby poszerzyć grono odbiorców, zwiększyć sprzedaż i uczynić swoją markę rozpoznawalną. Dodaj kody Video QR na opakowaniach produktów, reklamach drukowanych lub banerach internetowych. Po zeskanowaniu klienci będą mieli na swoich smartfonach listę odtwarzania przepisów na wielkanocny obiad.

  image
 • sprite_img

  Strona biznesowa QR CODE

  Informowanie klientów o godzinach otwarcia w Wielkanoc


  Wielkanoc to przede wszystkim dzień wolny od pracy. Musisz poinformować swoich klientów o harmonogramie świątecznym. Uprość dostęp do informacji o swojej firmie, dodając kod QR strony biznesowej do swojej witryny internetowej, okien, ulotek lub innych materiałów promocyjnych. Poinformuj swoich klientów o godzinach pracy, lokalizacji sklepu, danych kontaktowych itp. W razie potrzeby możesz edytować dowolne informacje biznesowe w profilu L2QR.

  image
 • Zdobądź więcej korzyści z Link-to-QR

  Nie martw się błędami

  Stwórz kody QR i zintegruj je z materiałami marketingowymi z wyprzedzeniem. Wprowadź swoją firmę na rynek i dodawaj zawartość do kodów QR nawet po druku.

  Doskonała jakość odtwarzania na wszystkich materiałach

  Pobierz kody QR w formatach JPG, PNG, SVG lub EPS. Drukuj je na dowolnych materiałach, zawsze w wysokiej rozdzielczości

  Dobrze zorganizuj kampanie marketingowe

  Zsystematyzuj kody QR, aby wszystkie Twoje dane były dobrze zorganizowane, i zwiększ produktywność

  Chron swoje dane

  Stwórz zespół online i daj każdemu członkowi zespołu dostęp. Konfiguruj indywidualne prawa dostępu, korzystając z Twoich logowań

  Wyróżnij się spośród konkurencji

  Skonfiguruj krótki adres URL i użyj swojej domeny, aby zwiększyć rozpoznawalność marki

  Analizuj informacje

  Otrzymuj pełne statystyki, aby śledzić skuteczność kampanii marketingowej. Dzięki temu będziesz mógł ją skorygować na czas