Jesteśmy twoim cyfrowym rozwiązaniem dla każdej potrzeby komercyjnej i non -profit

Naszą misją jest tworzenie cyfrowych połączeń między markami i klientami, ludźmi i organizacjami dla nieograniczonej przyszłości.

about about

O L2QR

L2QR został zaprojektowany, aby pomóc małych i średnich firm tworzyć i wdrażać cyfrowe narzędzia marketingowe w ich codziennej praktyce. Oferujemy użytkownikom wszystko, czego potrzebują, aby generować statyczne i różne dynamiczne kody QR z opcjami wysokiej rozdzielczości i projektowania. Kody QR są niezbędne w mierzeniu ROI kampanii marketingowych i oszczędzaniu kosztów, zarządzaniu ruchem online, rozszerzaniem sieci klientów i zwiększania lojalności.

Nasz zespół

Jesteśmy młodą firmą IT z 5 wysoko wykwalifikowanymi profesjonalistami. Naszym celem jest bycie małą marką o dużym wpływie. Inspiruje nas nieograniczona przyszłość i rozwój rozwiązań cyfrowych dla prawdziwych potrzeb ludzi. Każdego dnia ciężko pracujemy, aby ułatwić twoje życie i biznes.

Nasza kultura

Pielęgnujemy kulturę, w której centralne wartości to kreatywność, wolność, otwartość i umiejętność patrzenia na problem w nowy sposób, aby zaoferować niestandardowe rozwiązanie. Każdy z nas ma wyjątkowe doświadczenie, które warto się podzielić. Konsekwentnie wdrażamy zasady równości, otwartości i integracji oraz polityki zerowej tolerancji dla jakiejkolwiek formy dyskryminacji.

Nasz produkt

Co zaskakujące, marketing i reklama nie są jeszcze wystarczająco zdigitalizowane. Chcieliśmy stworzyć wyjątkowe, jasne i przezroczyste rozwiązanie, które rozwiązałoby ten problem. Skoncentrowaliśmy się na opracowywaniu rozwiązań, które pomagają lepiej organizować kampanie marketingowe. W ten sposób narodził się L2QR. L2QR to rozwiązanie, które pomaga firmom tworzyć bardziej skuteczne strategie marketingowe z dnia na dzień.

Nasze główne wartości

Nasz produkt

Nasza filozofia to sprawiedliwe i godne traktowanie pracowników, klientów, partnerów i konkurentów. Jesteśmy pewni, że praca zespołowa powinna opierać się na szacunku jednostki, aby przynieść wysoki wynik. Wzajemny szacunek pozwala nam harmonijnie pracować i osiągnąć cele wyznaczone przez nas klientów.

Postęp i innowacje

Uczymy się i poprawiamy każdego dnia i stopniowo zbliżamy się do naszych celów. Transformacja rynków, rozwój globalnego handlu i nowe prośby klientów zachęcają nas do ciągłego dodawania nowych pomysłów i produktów do naszych planów rozwoju. W końcu jest to jedyny sposób, aby pozostać konkurencyjnym i istotnym na rynku.

Przejrzystość i odpowiedzialność

Bycie uczciwym, przejrzystym i etycznym we wszystkich transakcjach biznesowych nie jest wyborem, ale naszym wysokim obowiązkiem wobec klientów i partnerów. Odpowiedziamy za nasze działania i wydajność, aby stworzyć pozytywne wrażenia dla wszystkich naszych użytkowników.